UAB Hitra

Automobilių servisas

  • Darbo laikas

    I-V: 8:00-19:00 VI-VII: 9:00-17:00
  • Skambinkite:

    +37061490000
  • Adresas:

    Kaunakiemio g.5 (Karaliaus Mindaugo pr. 54)

Pigiausias kondicionierių pildymas Kaune – tai dažniausiai kamuojantis klausimas daugumą vairuotojų, kai prasideda pirmosios karštos dienos ir norisi pajusti malonią vėsumą savo automobilyje. Todėl mes siūlome tiksliausią ir sąžiningiausiai apmokęstintą kondicionierių pildymo būdą. Dažniausia kondicionierių pildymas apmokestinamas įskaičiuojant visas medžiagas iš anksto, maksimaliais kiekiais kokie gali būti sunaudoti pagal automobilio gamintojo numatytus kiekius. Naudodami pilnai automatinį kondicionierių pildymo įrenginį, mes siūlome Jums mokėti ne iš anksto nustatytą kainą, o kainą, kurią sudaro kondicionieriaus pildymas ir realiai (o ne maksimaliai galimas) sunaudotų medžiagų kiekis.

Kodėl toks kondicionierių pildymas yra pigiausias?

Dažniausiai automobilio kndicionavimo sistema nustoja šaldyti ne tuomet, kai ji lieka visiškai tuščia, o kai skvarbios freono dujos po truputėlį išeidamos iš sistemos pro įvairius sujungimus ar kiaurymes, pasiekia minimalų ar dar mažesnė jų kiekį sistemoje. Mūsų įrenginiu pildant kondicionavimo sistemą pirmiausia ištraukiamas ir pasveriamas likęs šatlnešio (freono) kiekis sistemoje, tuomet sistema išvakuumuojama pašalinant drėgmę sistemoje ir supilamas konkrečiai Jūsų automobilio modeliui reikalingas šaltnešio (freono) kiekis. Kondicionieriaus pildymas pabaigiamas ataskaitos išspausdinimu, kurioje pažymėta kiek gramų buvo Jūsų sistemoje ir kiek gramų alyvos ir šaltnešio (freono) supilta į Jūsų kondicionavimo sistemą. Jūs mokate tik už sunaudotą šaltnešio (freono) kiekį ir pildymo paslaugą.

Kodėl nereikia mokėti už visą sunaudotą šaltnešio (freono) kiekį?

Mes pakartotinai panaudojame iš Jūsų automobilio ištrauktas dujas, todėl Jūs neturite mokėti už tai kas priklauso Jums. Turbūt nuėję į “Maxima” parduotuvę ir nusinešę savo pirkinių krepšelį, už jį kasoje pakartotinai nekyla minties už jį susimokėti? Todėl ir mes vadovaujamės principu, kad tai kas buvo Jūsų kondicionieriaus sistemoje, tai buvo Jūsų ir už tai pakartotinai mokėti neturite. Mūsų įrenginys atskiria šaltnešį (freoną) nuo alyvos, oro, vandens ir jį neišleidžia į orą, o išsaugo savo vidinėje talpoje.

Ar pakartotinai naudojamas šaltnešis efektyvus?

Šaltnešio (freonas) efektyvumas nuo jo tarnavimo laiko nepriklauso. Kondicionieriaus šaldymo efektyvumas priklauso nuo sistemoje esančio šaltnešio kiekio, o ne nuo jo tarnavimo laiko. Šaltnešis nesensta, nepraranda savo savybių nuo laiko, sistemos darbo trukmės ar kitų faktorių. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad kondicionieriaus šaldymo neefektyvumas gali būti jaučiamas ne tik nuo šaltnešio trūkumo, bet ir nuo jo per didelio kiekio.

Kodėl kondicionieriaus pildymas atliekamas pigiausiai, bet ilgiausiai?

Dažnai klientai prašo tik papildykite man sistemą kažkiek gramų kiek trūksta ir viskas. Pirmas įspūdis: greita, pigu, patogu. Serviso darbo laiko sąnaudomis, tai būtų labai greita ir pelninga, tačiau mes tokiu atveju negalime žinoti kiek gramų šaltnešio yra Jūsų sistemoje ir visiškai neaišku tampa kiek gramų trūksta iki normos. Toks papildymas “iš akies” nebūtų nei tikslus, nei galėtų garantuoti, kad kondicionieriaus pildymas atliktas teisingai ir nepakenks šaltnešio siurbliui, sausintuvui ir apskritai visai sistemai. Taip pat neatliekant pilnos pildymo procedūros nebus ištraukta sistemoje galbūt esanti drėgmė, o tai gali pagreitinti korozijos veiksnius, kurie laikui begant atvers nepageidautinas skyles vamzdeliuose, radiatoriuje ar paveiks kondicionieriaus siurblio mechanines dalis. Kondicionavimo sistemos remontas yra pakankamai brangus, todėl geriau sugaišti pusvalandį pildymui ir turėti teisingai užpildytą sistemą, atliktą sistemos vakuumavimo procedūrą, papildyti alyva, kuri tepa visą sistemą jos viduje ir taip pailgina sistemos tarnavimo laiką. Taip pat papildžius sistemą per dideliu kiekiu, sistemoje sukeliamas per didelis slėgis, o tai įtakoja automatinį sistemos išssijungimą ir nebešaldymą taip, kaip tai turėtų vykti.

Dažniausiai visi skubame, taupome, bet nepagalvojame, kad šiandien sutaupytas litas, vėliau gali virsti dešimtimis litų remonto metu. Todėl automatinis kondicionieriaus sistemos pildymas – tai tiksliausias ir pigiausias kondicionierių pildymas Kaune ne eksploatacinių medžiagų ar darbo taupymu, o paslaugos tikslumu.