UAB Hitra

Automobilių servisas

  • Darbo laikas

    I-V: 8:00-19:00 VI-VII: 9:00-17:00
  • Skambinkite:

    +37061490000
  • Adresas:

    Kaunakiemio g.5 (Karaliaus Mindaugo pr. 54)

Kondicionierių pildymas atliekamas pilnai automatine freono pildymo stotele. Dėl šios stotelės galimybių panaudoti pakartotinai sitemoje esantį freoną, Jūs mokate tik už faktiškai sunaudotą freono kiekį kiek jo reikėjo papildomai. Daugiau informacijos skaitykite skiltyje “Pigiausias kondicionierių pildymas Kaune”.

Sužinoti maksimalų freono kiekį Jūsų automobiliui galite skltyje “Kondicionierių pildymas: Freono kiekis”. Šioje skiltyje nurodyti freono kiekiai yra sunaudojami kai sistema yra visiškai tuščia po remonto arba dėl kitokių priežasčių išleidus freoną iš sistemos.

Paslaugų kainos:

Visą 2020 m. liepos mėnesį vyks akcija kondicionieriaus pildymui. Akcijos metu kondicionieriaus pildymo kaina lengviesiems autompobiliams bus ne daugiau kaip 29 eur (nuo 1 iki 29 eur) + gausite dovaną. Daugiau informacijos FB svetainėje.

Kondicionierių pildymas (pilnas ciklas) – 15 €

100 gr. freono – 5 €

Sistemos vakuumavimas – 10 €
(kondicionierių sistemos vakuumavimas apmokestinamas tuomet, kai pildymo metu įrenginys neleidžia pilti freono dėl sistemos nesandarumo)

UV dažai – 3 €
(UV dažai pilami į sistemą, kuomet reikia aptikti freono nuotėkio vietas)

Sistemos valymas – dezinfekavimas antibakteriniais cheminiais preparatais – 15 €

Kondicionieriaus pildymas reikalingas periodiškai, siekiant palaikyti tikslų freono kiekį automobilyje. PEr mažas freono kiekis neužtikrina šaldymo efektyvumo, o dėl šios priežasties kondicionieriaus siurblys turi dirbti ilgiau neduodamas pakankamo efektyvumo ir apkraudamas papildomai variklio darbą, taip didiant degalų sąnaudas maždaug 0,1-1 ltr per 100 km.

Leave a Reply