UAB Hitra

Automobilių servisas

  • Darbo laikas

    I-V: 8:00-19:00 VI-VII: 9:00-17:00
  • Skambinkite:

    +37061490000
  • Adresas:

    Kaunakiemio g.5 (Karaliaus Mindaugo pr. 54)

Žibintų poliravimas reikalingas ne vien dėl automobilio  pagrąžinimo, kai žibintai nublunka, pagelsta, bet ir dėl prarastų techninių savybių. Žibintų poliravimas skirtas atnaujinti žibintų stiklą, kad jis taptų skaidrus, praleistų pakankamą šviesos srautą. Atnaujinus žibintus geriau apšviečiamas kelias, teisingai išsklaidomi šviesos spinduliai, todėl kelionė tampa saugesnė ypač naktimis ir lietingais orais, kuomet matomumas ir taip būna labai prastas.

Žibintų poliravimas: kiek laiko trunka?

Žibintų poliravimas trunka apie 1-1,5 valandos. Todėl rekomenduojama pasirinkti laiką ir jį rezervuotis iš anksto. Autoservisas “Hitra” dirba Jums patogiu laiku darbo dienomis iki 21 valandos, o šeštadienį ir sekmadienį iki 17 valandos, todėl net jei esate ir labai užimtas žmogus, galime surasti abipusiai priimtina laiką šios paslaugos atlikimui. Žibintų poliravimas – tai ne kelių minučių darbas, reikalaujantis kruopštumo ir laiko.

Žibintų poliravimas: Ar būtina išimti žibintus?

Žibintų poliravimas autoservise “Hitra” gali būti atliekamas neišėmus žibinto iš automobilio. Todėl Jūs susitaupote laiko ir išlaidų. Paprastai žibinto išėmimas kainuoja papildomai, užtrunka papildomas laiko sąnaudas, o atliekant žibinto poliravimą neišėmus iš automobilio sutaupoma ir laiko, ir pinigų.

Žibintų poliravimas gali būti atliekamas ir išimtiems žibintams. Jei Jūs nusipirkote naudotus žibintus, ir jie nėra visiškai skaidrūs, tuomet galite pasinaudoti šia paslauga prieš montuodami juos į savo automobilį.

Žibintų poliravimas: kainos

Žibintų poliravimas yra kur kas pigesnė paslauga, nei naujų žibintų pirkimas. Ši paslauga kainuoja nuo 40 Lt/vnt. Daugiau informacijos apie kainas galite skaityti skiltyje “Kainos: Žibintų poliravimas“.