Autoservisas dirba ir sekmadieniais!

UAB Hitra

Automobilių servisas

  • Darbo laikas

    I-V: 8:00-19:00 VI-VII: 9:00-17:00
  • Skambinkite:

    +37061490000
  • Adresas:

    Kaunakiemio g.5 (Karaliaus Mindaugo pr. 54)
Automobilių salonų valymas
Automobilių salono valymas: rezultatai

Automobilio salono valymas: kas tai?

Cheminis automobilio salono valymas rekomenduojamas bent kelis kartus per metus, siekiant išlaikyti ne tik švarą ir grožį automobilio salone, bet ir sumažinti maksimaliai besikaupiančias bakterijas, nemalonius kvapus, kilimėliuose besikaupiančią drėgmę, galinčią sukelti auotomobilio kėbulo koroziją. Automobilio sakono valymas atliekamas naudojant ne tik specialiai tam skirtus plaunančius siurblius, bet ir chemines medžiagas isiskverbiančias į minkštas automobilio detales, kuriose atitirpdo nešvarumus ir naikina ligas bei alergijas galinčias sukelti daleles,buy essay bakterijas.

Valant automobilio sėdynes pigiomis medžiagomis, dažnai vairuotojai susiduria su problema, kad lieka dėmės, arba net ir pačios cheminės medžiagos įsisikverbia į audinius, neišsivalo. Tokiu atveju bet koks lašas vandens vėl sukelia papildomas dėmes ant sėdynių, chemija nuolatos veikia sėdynių audinius, o dėl šios priežasties audiniai greičiau susidėvi ir pradeda irti, trūkinėti, plyšti. Todėl rekomenduojama automobilio salono valyma atlikti ne tik cheminiu būdu, bet naudojant plaunančius, tam skirtus, kokybiškus siurblius, kurie ne tik įpučia chemines medžiagas į sunkiausiai paiekiamus kampus, tačiau ir  išsiurbdami iš audinių vandenį, kartu ištraukia ir nešvarumus bei chemines medžiagas. Taip pat aukštos kokybės cheminės medžiagos pasižymi dar viena unikalia savybe – išdžiūvus plaunamam audiniui, jos pavirsta milteliais ir išbyra, taip neužsilaikydamos audiniuose ir netrumpindamos jų ilgaamžiškumo. Automobilio salono valymas – tai paslauga, kuri automobiliui reikalinga ne mažiau nei alyvos keitimas, siekiant išlaikyti švarą, apsaugoti save nuo besikaupiančių bakterijų ir išsaugoti automobilio vertę.

Kiek laiko trunka salonų valymas?

Salono valymas nėra greita procedūra. Tačiau įvertinant šios paslaugos trukmę tai nėra brangi procedūra – tai paslauga, kurios kaina prasideda nuo 40 eurų, į kurią įskaičiuotos tiek cheminės medžiagos, tiek vanduo, tiek paslaugos. Tačiau norėdami išsivalyti saloną turite susiplanuoti dieną be automobilio – tai nėra paprastas automobilio salono išsiurbimas trunkantis 15-30 min. Cheminis automobilio salono valymas tai paslauga, reikalaujanti daug kruopštumo, laiko, ir nemažai pastangų siekiant suteikti kokybišką paslaugą ir įsėsti į automobilį, kuriame vėl pasijustumėte lyg naujame autopmobilyje. Rekomenduojame visada pasikonsultuoti su mumis dėl terminų ir užimtumo, siekiant kuo operatyviau ir su mažiausia trikdžių atnaujinti savo automobilį. Cheminis salono valymas užtrunka nuo 4 iki 10 valandų, priklausomai nuo automobilio tipo, dydžio, nešvarumo.

Kur atliekamas salonų valymas?

Automobilių salonų valymą atliekame Raudondvario pl. 93, Kaune, esančiame UAB “Hitra” autoserviso filiale. Salonų valymas šiame filiale gali būti atliekamas ir savaitgaliais (šeštadieniais, sekmadieniais ar švenčių dienomis), tačiau iš anksto užsiregistravus ir susiderinus mūsų galimybes priimti Jus pageidaujamu laiku.

Kiek kainuoja salonų valymas?

Dutomobilių salonų cheminis valymas kainuoja priklausomai nuo automobilio dydžio bei nešvarumo. Detalesnes kainas galite rasti skiltyje Kainos/Automobilių salonų valymas

Pigiausias automobilių cheminis salonų valymas

Pigiausias automobilių cheminis salonų valymas – tai purškimas pigiomis, sunkiai išsivalančiomis cheminėmis medžiagomis ir trynimas tiesiog skuduriuku. Dažnai vairuotojai nustemba pamatę, kaip atsinaujina apmušalų spalva net ir po papračiausių tokių pavalymų, tačiau dar labiau jie nustemba kai pamato automobilio salono spindesį, kai atliekamas cheminis salonų valymas, naudojant specialiai tam skirtus siurblius, tinkamas chemines medžiagas ir viskas išsiurbiama nepaliekant audioniuose pripurkštų putų ar skysčių. Dar viena problema su kuria susiduriama panaudojus įvarias pigias putas įsigeriančias į audinius – tai iš kart atsirandančios dėmės, kuomet nukrenta bent lašas vandens ant sėdynės po išdžiuvimo. Todėl įvertinant sugaištamą laiką, išlaidas cheminėms medžiagoms, ir tai, kad vistiek nepavyks išalyti sėdynių taip, kaip tai atliekama su specialia įranga, siūlome pasinaudoti mūsų paslaugomis, ir nevargti patiems siekiant neužtikrinto rezultato.

DĖMESIO: Šiuo metu salono valymo neatliekame