UAB Hitra

Automobilių servisas

  • Darbo laikas

    I-V: 8:00-19:00 VI-VII: 9:00-17:00
  • Skambinkite:

    +37061490000
  • Adresas:

    Kaunakiemio g.5 (Karaliaus Mindaugo pr. 54)

Hidraulinių žarnų gamyba – tai hidraulinėms sistemoms skirtų alyvos žarnų gamyba panaudojant reikiamo ilgio ir reikiamo tipo žarną, bei atitinkamus, Jūsų įrenginiui reikalingus, žarnų antgalius. Hidraulinių žarnų gamyba atliekama naudojant ppilnai automatinį elektrohidraulinį antgalių presavimo įrenginį. Šio įrenginio pagalba užtikrinama labai tiksli antgalio užpresavimo jėga, todėl hidraulinių žarnų gamyba tampa ne tik greita, bet ir dar tikslesnė ir kokybiškesnė nei naudojant rankinius arba ne automatinius hidraulinių žarnų presavimo įrenginius.

Hidraulinių žarnų gamyba ir remontas
Hidraulinių žarnų gamyba ir remontas

Hidraulinių žarnų gamyba: terminai

Hidraulinių žarnų gamyba atliekama iš karto arba tą pačią dieną, priklausomai nuo serviso užimtumo ir užsakomo hidraulinių žarnų kiekio. Hidraulinių žarnų gamyba netrunka ilgai, tačiau reikalauja pakankamo atidumo ir tikslumo, siekiant parinkti tinkamas sudėtines dalis, hidraulinių žarnų gamybai naudojamus antgalius, gilzes ir pačias žarnas.

Hidraulinių žarnų gamyba: pristatymas į vietą

Esant poreikiui hidraulines žarnas galime ne tik pagaminti, bet ir paimti iš Jsūų dirbtuvių ir pagaminę naujas pristatyti į Jūsų dirbtuves. Priklausomai nuo žarnų kiekio, hidraulinės žarnos gamybos ir pristatymo skubumo, atstumo iki Jūsų dirbtuvių, paėmimo ir pristatymo paslauga gali būti apmokestinta pagal susitarimą arba suteikte nemokamai, jei nėra skubos ir žarnų kiekis pakankamai didelis.

Hidraulinių žarnų gamyba: kaina

Hidraulinių žarnų gamybos kainos pateikiamos skiltyje kainos. Tačiau kaina priklauso nuo sudedamųjų dalių kainų, žarnos tipo ir jos ilgio. Atsižvelgiant, kad gamyboje naudojamas pakankamai efektyvus ir našus hidraulinių žarnų gamybos įrenginys, mūsų siūloma ne tik aukšta gamybos kokybė, bet ir konkurencinga kaina.

Hidraulinių žarnų gamyba: hidraulinių sistemų remontas

Hidraulinių žarnų gamyba reikalinga kai susidėvi, suskeldėja ar trūksta dėl prasitrynimo ar kitų priežasčių. Tačiau dažnas atvejis, kad žarnos trūksta ne dėl susidėvėjimo, bet dėl hidraulinės sistemos gedimo, reikalaujančio ne tik diagnozavimo, bet ir remonto. Tai gali būti užsikirtusių vožtuvų problema, jungčių problemos ir kiti hidraulikos gedimai.  Mes galime surasti gedimus Jūsų hidraulinėse sistemose, juos pašalinti, užsakyti detales iš tiekėjų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. UAB “Hitra” – kompanijos Fassi atstovas Lietuvoje, todėl galime ne tik remontuoti hidraulines sistemas, bet ir atlikti Fassi manipuliatorių aptarnavimus, kompiuterinę diagnostiką ir remontą. Hidraulinių sistemų remontas – tai ne vien hidraulinių žarnų gamyba, bet ir visų kitų komponentų diagnostika ir gedimo remontas.

Hidraulinių žarnų gamyba: dirbame net ir sekmadienį

Hidraulinių žarnų gamyba Kaune atliekama ir savaitgaliais, ne tik darbo dienomis. Dirbame net ir sekmadienį, todėl sustojus Jūsų technikai dėl žarnos trūkimo, galite nelaukti pirmadienio, o susisiekite su mumis ir jei turėsime reikalingus antgalius sandėlyje, hidraulinių žarnų gamybą atliksime tą pačią dieną.