UAB Hitra

Automobilių servisas

  • Darbo laikas

    I-V: 8:00-19:00 VI-VII: 9:00-17:00
  • Skambinkite:

    +37061490000
  • Adresas:

    Kaunakiemio g.5 (Karaliaus Mindaugo pr. 54)

UAB “Hitra” prekiauja hidraulika sunkiąjam transportui, atlieka hidraulinių sistemų techninę priežiųrą ir remontą. Autoservise “Hitra” atliekame hidraulinių žarnų gamybą, alyvos ir filtrų keitimą, įrenginių profilaktinę priežiūrą bei remontą.

Hidraulika transportui: Fassi kranai (manipulaitoriai)

Fassi kranai (manipuliatoriai) – tai išskirtiniai kokybės, patikimumo ir patogaus darbo įrenginiai. Atstovaujame italų kompaniją Fassi, vieną didžiausių manipuliatorių, montuojamų ant sunkvežimių, laivų, traukinių, gamintoją. Galime ne tik pasiūlyti naujus FASSI manipuliatorius, bet ir jų aptarnavimą, remontą, kompiuterinę diagnostiką. Fassi manipuliatoriai pasižymi ne tik puikia įrenginių kokybe, bet ir unikalia programine įranga, valdančia krano darbą. Išskirtinė Evolution elektroninė sistema skirta ne tik apsaugoti įrenginį nuo neteisingų operatoriaus veiksmų, bet ir įgalina papildomas funkcijas, diagnostiką, kuri veikimo metu operatoriui praneša apie gresiantį pavojų ar sistemos gedimą. Prolink sistema leidžia dirbti išskirtinai patogiai, kuomet reikia kranu pasiekti įvairias vietas pastato viduje, krovinio įkelimą po tiltai ar viadukais. Daugiau apie Fassi manipuliatorius galite sužinoti skiltyje “Fassi kranai (manipuliatoriai)” arba susisiekę su mūsų darbuotojais.

Hidraulika transportui: hidraulinių žarnų gamyba

Hidraulinių žarnų gamyba – tai hidraulinėms sistemoms skirtų alyvos žarnų gamyba panaudojant reikiamo ilgio ir reikiamo tipo žarną, bei atitinkamus, Jūsų įrenginiui reikalingus, žarnų antgalius. Hidraulinių žarnų gamyba atliekama naudojant ppilnai automatinį elektrohidraulinį antgalių presavimo įrenginį. Šio įrenginio pagalba užtikrinama labai tiksli antgalio užreavimo jėga, todėl hidraulinių žarnų gamyba tampa ne tik greita, bet ir dar tikslesnė ir kokybiškesnė nei naudojant rankinius arba ne automatinius hidraulinių žarnų presavimo įrenginius. Daugiau informacijos apie hidraulinių žarnų gamybą skaitykite skiltyje “Hidraulinių žarnų gamyba

Hidraulika transportui: Hidraulikos atsarginės dalys

Hidraulikos atsarginės dalys – tai hidrauliniai siurbliai, hidraulinių žarnų gamyba, hidraulinės alyvos bakai, apsauginiai vožtuvai, valdymo svirtys. Prekiaujame portugalijos kompanijos Aber produkcija, kuri gamina ne tik paltų hidraulinių komponentų asortimentą, bet ir užtikriną aukštą kokybę bei konkurencingą kainą. Aukšta gaminių kokybė užtikrina ilgalaikį komponento nepriekaištingą veikimą. daugiau informacijos apie Aber produktus skaitykite skiltyje “Hidraulikos atsarginės dalys Aber”

Hidraulika transportui: hidraulinių sistemų remontas

Hidraulinių sistemų remontas ir priežiūra akutali kiekvienam hidrauliniam įrenginiui. Laiku pakeista alyva, filtrai ar sutrūnijusi žarna gali apsaugoti nuo neplanuotų kelis kartus didesnių išlaidų. Siūlome ne tik remonto paslaugas, bet ir periodinį hidraulinių įrenginių aptarnavimą, kurio metu patikriname hidraulinių žarnų, jungčių susidėvėjimą, hidraulinių siurblių keliamą slėgį, lanksčių, judančių detalių susidėvėjimą, sutepimą, elektros laidų pažeidimus, atliekame kitus konkrečiam įrenginiui reikalingus darbus. Daugiau informacijos apie hidraulinių sistemų remontą skaitykite skiltyje “Hidraulinių sistemų remontas”.