UAB Hitra

Automobilių servisas

  • Darbo laikas

    I-V: 8:00-19:00 VI-VII: 9:00-17:00
  • Skambinkite:

    +37061490000
  • Adresas:

    Kaunakiemio g.5 (Karaliaus Mindaugo pr. 54)
macht pigus akumuliatoriai
Akumuliatoriai: Koks geriau? Pigus akumuliatorius ar brangus?

Akumuliatoriai – tai vienas svarbiausių elementų automobilyje, kuris įtakoja automobilio sėkmingą užvedimą žiemos metu.

Akumuliatoriai: pigūs akumuliatoriai – patikimi akumuliatoriai

Dažnai klientai klausia kurie pigūs akumuliatoriai yra patikimi. Dažniausia pardavėjai sako, kad pigaus ir patikimo akumuliatoriaus nebūna. Galime paneigti šią versiją ir teigiame, kad yra pigūs akumuliatoriais, kurie tarnauja puikiai ir yra ilgaamžiaiir patikimi. Tačiau tikrai sutinkame, jog yra pigūs akumuliatoriai, kurie tinkami tik vienam, daugiausia dviems sezonams.

Akumuliatoriai: Macht – pigūs, ilgaamžiai, galingi akumuliatoriai

Akumuliatoriai Macht – tai laiko patikrinti, kokybiški pigūs akumuliatoriai, kuriuos drąsiai galime rekomenduoti naudoti Lietuviškomis klimato sąlygomis. Turime ne vieną atvejį, kuomet akumuliatoriai Macht ne tik atlaikė šalčiausias žiemas bet parodė kur kas geresnius rezultatus nei brangūs kitų firmų gaminiai. Akumuliatoriai Macht nėra pigiausi rinkoje, tačiau savo patikimumu, ilgaamžiškumu ir palyginti žema kaina yra tikrai verti dėmesio gaminiai. Santykinai su jų ilgaamžiškumu, galingimu ir nedidele kaina Macht yra pigūs akumuliatoriai. Akumuliatoriai Macht pasižymi stipria startine srove, kuri pakankamai didelė lyginant su talpa ir tai įtakoja jų patikimumą net ir šalčiausiais žiemos rytais.

Akumuliatoriai: Kodėl Macht akumuliatoriai tokie patikimi?

Macht akumuliatoriai – tai naujausios kartos kacio akumuliatoriai, kurie pasižymi 3-4 kartus lėtesniu išsikrovimu. Pagrindinis kriterijus labiausia trumpinantis akumuliatoriaus tarnavimo laiką – dažnas akumuliatoriaus iškrovimas iki minimalaus energijos lygio jame. Kuo rečiau akumuliatorius iškraunamas automobilio užvedimo metu, arba paliekant įjungtus energiją eikvojančius įrenginius, tuo ilgiau akumuliatorius Jums tarnaus. Macht akumuliatoriai lėčiau išsikraudami, tampa ilgaamžiškesni ir pasižymi 20% ilgesniu eksploatavimo laiku. Taip pat šie akumuliatoriai pasižymi lėtu vandens garavimu, atsparumu vibracijai ir sunkioms nuolat kintančioms oro salygoms. Visa tai pasiekta dėka ilgametės patirties, ištobulintos kokybės kontrolės ir pilnai automatizuotos gamybos griežtai laikantis Europos Sąjungos standartų reikalavimų.

Akumuliatoriai: kodėl svarbi startinė srovė?

Akumuliatoriai automobiliui nėra deficitas, ir pasiūla pakankamai didelė. Ką rinktis? Vienas svarbiausių kriterijų renkantis brangų ar pigų akumuliatorių – startinė srovė. Akumuliatorius, kurio startinė srovė yra didesnė automobilio kūrimo momentu atiduoda daugiau energijos tuo pačiu laiko intervalu lyginant su sipnesnių startinių srovių akumuliatoriais. ši savybė leidžia greičiau įsukti starterį iki reikiamų apsukų ir lengviau, greičiau užvedamas variklis. Greitesnis variklio užvedimas įtakoja mažesnes energijos sąnaudas ir akumuliatorius ne taip stipriai iškraunamas kaip ilgai sukant starterį, o dažnai šaltais žiemos rytasi būtent ilgas sukimas išsekina akumuliatorių ir nespėjus įsukti iki reikiamo sūkių skaičiaus variklio užvedimui akumuliatoriaus energija baigiasi ir automobilis lieka neužvestas. Todėl rekomenduojame labai atkreipti dėmesį į akumuliatoriaus startinę srovę, nes tai pailgins Jūsų naujo akumuliatoriaus gyvavimo laiką.

Leave a Reply